Nová verze platební aplikace umí obstarávat více platebních karet

Stále se snažíme vylepšovat mobilní aplikaci. V poslední aktualizaci jsme pro Vás přidali možnost platit více než jednou platební kartou. Nově je možné přidat si k uživatelskému účtu až 3 platební karty.

V menu > platební karty je možné nastavovat si platební karty. Platit jde jen tou kartou, která je v daný okamžik nastavena jako výchozí. Karty je také možné pojmenovat (např. služební / osobní). V potvrzení před platbou se zobrazí karta, která je výchozí a kterou bude parkovné zaplaceno.

Další novinkou (v tuto chvíli jen pro iOS, ale i Android se brzy novinky dočká) je přepracovaný seznam parkovišť. Byl předělán na zobrazení v mapě, zobrazí se zde také umístění uživatele a barva špendlíků (parkovišť) je (zelená = volno, červená = plně obsazené parkoviště, modrá = nemáme informaci o obsazenosti parkoviště).

Po kliknutí na špendlík se zobrazí název a ikonka pro zobrazení dalších informací (detail parkoviště) V detailu přibylo tlačítko "navigovat na parkoviště", které po kliknutí spustí iOS aplikaci Mapy s nastavenou cestou k parkovišti. Pomocí této aplikace se pak můžete navigovat na dané parkoviště.